Pivotéka B

Aktivní filtry

Availability: Out of stock

Pod rouškou tmy a za přispění barevných a pražených sladů se zrodil tento náš vkus nejplnější, spodně kvašený speciál. Je to kombinace pěti druhů sladu, včetně nakuřovaného a používá se pouze český chmel. U sklenice pak potěšíte zrak hustou krémovou pěnou a navíc budete mít spotřebu na stravu, protože toto pivo můžete použít i najíst.

Stupňovitostí je 13,5%. Tento tmavý fešák se vaří nárazově během celého roku.

Availability: Out of stock

Jedná se o světový ležák, který je obohacen o ručně sbírané konopí v bio kvalitě. Při výrobě používáme nově špičkové konopí od firmy Elixor, jež pochází z rodinných farem na Západním Slovensku. Kvalitní osivo, kvalitní půda, slunce a čistá voda jsou základem pro výrazné citrusové a bylinné aroma tohoto konopí s vyšším obsahem CBD.

Availability: Out of stock

Nefiltrovaný, nepasterovaný, spodně kvašený ležák. Toto silné pivo se vyznačujevyjímečnou plností, vyváženou chmelovou chutí, jemným řízem asvětle měděnou barvou. Pivo je vařeno tradiční metodou. Vyšší, ale lahodná hořkost piva, je dosažena trojitým dávkováním chmele. Klasické hlavní kvašení a dlouhé zrání dodávají pivu vyrovnanou chuť a pitelnost i přes vysoký obsah alkoholu.

Pivo bylo přidáno do porovnání