Filtrovat dle

Dostupnost

Dostupnost

Barva

Barva

Cena

Cena

  • 25,00 Kč - 89,00 Kč

Značka

Značka

Způsob kvašení

Způsob kvašení

Balení

Balení

Pivotéka B

Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Nealkoholický Mango Ale je osvěžující pivo tropického profilu se solidní dávkou mangové dužiny, marakuji a calamansi. Abyste si vychutnali jeho chuť, nalijte do sklenice také ovocnou usazeninu, která se může hromadit na dně láhve.
Dodavatel: Fortuna
    Fortuna - Nealkoholický Mango Pale Ale (0,33L)
    Nealkoholický Mango Ale je osvěžující pivo tropického profilu se solidní dávkou mangové dužiny, marakuji a calamansi. Abyste si vychutnali jeho chuť, nalijte do sklenice také ovocnou usazeninu, která se může hromadit na dně láhve. Dodavatel: Fortuna
    55,00 Kč
    SklademAktivní filtry

Availability: Out of stock

Vynikající pivo bez alkoholu, méně než 0,5% ABV, tmavě hnědé barvy s mahagonovými odlesky a přetrvávající těsnou hlavou ecru. Nos je sladový dopředu a pivo suché a uspokojivé. Suchý sladový charakter je vynikajícím doplňkem ke kořeněnému jídlu. Štítek láhve je založen na reklamním plakátu, který používal Samuel Smith v 50. letech.

Dodavatel: Samuel Smith

Availability: Out of stock

Bakalář NEALKO za studena chmelený - 0,5l - z pivovaru Bakalář v Rakovníku je skvělé a osvěžující nealkoholické pivo. Pivo má sladový základ a kvalitní chmel Žatecký poloranný červeňák je použit nejen k vaření piva, ale i při jeho zrání - ležení. Pivo je tak příjemně hořké.

Dodavatel: Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.

Pivo bylo přidáno do porovnání