Filtrovat dle

Stupňovitost

Stupňovitost

Cena

Cena

  • 69,00 Kč - 99,00 Kč

Značka

Značka

Balení

Balení

Pivotéka B

Aktivní filtry

Availability: Out of stock

Je spodně kvašený tmavý ležák s chutí připomínající pražené, kávové a karamelové tóny. Pivo je plné se střední hořkostí, která pomalu doznívá. Hustá pěna, typická pro tmavý ležák, udrží pivo ve sklenici čerstvé a Vy si ho tak můžete v klidu vychutnat.

Availability: Out of stock

Doppelbock Korbinian je pivo se silným charakterem a spoustou chutí - pojmenované po zakladateli kláštera Weihenstephan, Saint Korbinian. Tmavý Doppelbock přesvědčí milovníky piva vyvážením ovocných tónů švestek a fíků ve spojení s vůní tmavého sladu, které připomínají karamel, ořechy a čokoládu. Okamžitě upoutá pozornost jemná světle hnědá pěna - mírně ovocná vůně dokonale dotváří vzhled tohoto piva. Pražená chuť, která není příliš sladká, dokonale ladí s uzeným masem a rybami. Náš Korbinian je také potěšením doprovázet dezerty nebo čokoládu. Vaří se staletými pivními zkušenostmi na Weihenstephaner Berg.

Cena včetně 3Kč zálohy na láhev.

Availability: Out of stock

Tmavý speciál vaříme za použití několika druhů ječných sladů včetně sladů pražených. Jejich skladbu jsme vyladili tak, abychom docílili suché nahořklé chuti, ve které převládá aroma praženého ječmene a pivo tak ocení i ti, kteří černým ležákům právě neholdují.

Pivo bylo přidáno do porovnání