Aktivní filtry

Availability: Out of stock

Ochutnejte jedinečné britské svrchně kvašené tmavé pivo s nádechem hořké čokolády!  V tomto případě si ho můžete vychutnat v krásné tematické skleničce, která je společně s pivem zabalena v luxusní plechovce :) Objem láhve 500 ml.

Availability: Out of stock

Vybíráte dárek pro pivaře? Tahle sada obsahuje 6 různých druhů piv a je tak dokonalým dárkem pro každou příležitost.

A co v balení najdete? 2x Iron Maiden Trooper IPA (Svrchně kvašené tmavé pivo typu Stout) 330 ml , 2x Iron Maiden Trooper 666 (Svrchně kvašené polotmavé pivo typu Ale) 330 ml, 2x Iron Maiden Trooper Hallowed (Svrchně kvašené polotmavé pivo typu Belgium Dark Ale) 330 ml, 2x Iron Maiden Trooper Fear of the Dark (Svrchně kvašené tmavé pivo typu Stout) 330 ml, 2x Iron Maiden Trooper Red'n'Black (Svrchně kvašené polotmavé pivo typu Porter) 330 ml, 2x Iron Maiden Trooper Sun & Steel (Svrchně kvašené světlé pivo typu ležák v kombinaci se saké) 330 ml

Availability: Out of stock

Prémiový britský svrchně kvašený ale krásně zlaté barvy, pořádně hořké chuti a jemného citrusového aroma je výsledkem spolupráce Robinsons Brewery a frontmana heavymetalové kapely Iron Maiden, Bruce Dickinsona. Jméno Trooper získal podle populárního hitu, jemuž byla inspirací báseň Alfreda Tennysona 'Útok lehké kavalerie'. A v tomto případě si ho můžete vychutnat v krásné tematické skleničce, která je společně s pivem zabalena v luxusní plechovce :)

Availability: Out of stock

Dárkový box obsahuje 4 lahve GINGERRR 0,33l, výběr lahví je dle aktuální nabídky, vždy je tam od každého druhu jedna a jedna je tam dvakrát, jaká zrovna je překvapení.

Vhodné jako originální dárek nebo jako ochutnávková sada.

Pivo bylo přidáno do porovnání