Výpis produktů od značky Pivovar Litoměřice s.r.o.

jedná se o rodinný minipivovar, který navazuje na městskou tradici vaření piva v Litoměřicích a jeho umístění je v samotném centru města Litoměřice. Pivovar má v nabídce několik variant piv, která svá jména nesou na základě historického kontextu významných domů Litoměřic.

Availability: Out of stock

Je spodně kvašené pivo intenzivní chuti, která se díky zachování tradičních pivovarských technologií projeví již při prvním napití. Chmel ze severních Čech dodává pivu výraznou hořkost, která je typická pro český ležák. Kalich byl populární zejména v druhé polovině 20. století a my doufáme, že díky původní receptuře navážeme na slávu jedné z prvních jedenáctek v Čechách.

Availability: Out of stock

Je nefiltrovaný, nepasterovaný ležák kombinující český a německý styl výroby piva. Mnichovský slad dodává pivu zlatavou barvu a dlouhotrvající „schmack“. Český slad propůjčuje chuti piva silný střed. Kat má výraznou hořkost, na kterou si potrpí zkušení pivaři. Pozor, ať Vás nesetne!

Availability: Out of stock

Je spodně kvašený tmavý ležák s chutí připomínající pražené, kávové a karamelové tóny. Pivo je plné se střední hořkostí, která pomalu doznívá. Hustá pěna, typická pro tmavý ležák, udrží pivo ve sklenici čerstvé a Vy si ho tak můžete v klidu vychutnat.

Pivo bylo přidáno do porovnání