Výpis produktů od značky Magic Rock Brewing

Společnost Magic Rock Brewing byla založena v roce 2011 a je vyvrcholením celoživotní vášně pro pivo. Magic Rock Brewing, inspirovaný místní pivovarnickou tradicí a pulzující pivní scénou v USA, čerpá inspiraci z našeho místního pivního dědictví a našich kolegů v celosvětové pivní komunitě, aby poskytl chuťový zážitek, který je magicky vzdálený od všednosti.

Vyrábíme výjimečné pivo vykouzlené s péčí a smyslem pro detail; Pivo, které je chutné, živé, uspokojující a konzistentní; Pivo, které sami rádi pijeme a všem hrdě podáváme. Balíme do sudů, sudů a plechovek, protože věříme, že různé výčepy vyhovují různým zážitkům – takže ať už jste venku, dole v hospodě nebo doma – máme pro vás pivo Magic Rock.

Chápeme, že nemáte čas na nevýrazné, nechutné nebo nekonzistentní pivo, protože my také ne.

Je čas se posadit a pít kouzlo.

Availability: Out of stock

Transformativní IPA využívající špičkovou chmelovou směs z USA. Na první dojem je na nose obrovské aroma citrusové kůry, broskve a manga. Chuť se pak mění mezi šťavnatým ovocem, mangem a guavou a lehkou grapefruitovou kůrou.

Velké a odvážné s chutí, s hustým pocitem v ústech, ale pak s nízkou hořkostí a vynikající vyvážeností, což z něj dělá pivo se schopností přizpůsobit se každé příležitosti.

Availability: Out of stock

Grapefruitová verze High Wire, naše pocta Pale Ales ze západního pobřeží Ameriky, piva svým charakterem bez omluvy poskakují vpřed. Nechte své chuťové buňky projít touto zkouškou rovnováhy. Chuť grapefruitu lahodící rtům harmonizuje s hladce složeným sladovým základem, který se rozvine do křupavého hořkého závěru. Jste připraveni na náš provaz chuti. . .

Availability: Out of stock

A New England – Hazy Pale Ale a využívající vysoký podíl pšenice a ovsa v šrotu pro doplnění těla a podporu tvorby zákalu. Nízká hořkost pro zdůraznění jemného pocitu v ústech a silně chmelená směsí šťavnatého chmele, která dodává aroma tropického ovoce plné komplexního manga, passionfruitu a mandarinky s nádechem kokosu.

Fermentováno našimi domácími kvasnicemi London Fog pro maximální aroma a lehce sladký závěr, je to dokonale vyvážené, hladké a chutné malé číslo.

Availability: Out of stock

Světlá a ovocná session IPA, nízká síla, ale vysoká chuť! Chmelené Citrou a Ekuanotem a plné vůní tropického ovoce a citrusů. Plně oblíbené, s tóny mučenky a manga; následuje dobře vyvážený, mírně hořký závěr na jazyku; což z toho dělá nadpřirozené sezení, ke kterému se budete znovu a znovu vracet.

Availability: Out of stock

Cannonball je India Pale Ale ve skutečné tradici, masivně chmelené, aby přežilo dlouhou plavbu po moři. Silně inspirovaný západním pobřežím IPA; oranžový, borovicový a citrusový chmelový profil doplňuje suchou sladovou páteř, zatímco skřípavá hořkost navazuje na crescendo svrašťující ústa. Tato chmelová bomba vás sfoukne z vody. . .

Availability: Out of stock

High Wire je naší poctou Pale Ales ze západního pobřeží Ameriky, piva bez omluvy poskakují vpřed svým charakterem. Nechte své chuťové buňky projít touto zkouškou rovnováhy. Chuť manga, liči a lahodného grapefruitu harmonizuje s hladce složeným sladovým základem, který se rozvine do křupavého hořkého závěru.

Availability: Out of stock

Vlhká a šťavnatá IPA s použitím Simpsons Light Malt v kaši pro sladce hladké tělo. U chmele jsme uvážlivě hořkovali Magnum v kotli a následně Citra T90 jak ve vířivce, tak v dry-hoppingu. Vůně/chuť je plná ovoce, vlhká a pryskyřičná, s velkým množstvím tropického manga, což dává více pitelnosti. Tato IPA, kvašená našimi domácími kalifornskými kvasnicemi pro osvěžující čistý závěr, je také naším prvním bezlepkovým pivem s použitím Brewers Clarex®

Pivo bylo přidáno do porovnání