Výpis produktů od značky Van Honsebrouck

Van Honsebrouck je belgický pivovar v Ingelmunsteru v Belgii . Společnost byla založena v roce 1865 jako Sint-Jozef Brewery a v roce 1953 byla přejmenována na Brewery Van Honsebrouck. Je to jeden ze dvou pivovarů mimo Pajottenland, kde se vyrábí lambické pivo.

Poloha budovy pivovaru a celé vesnice Ingelmunster byla zničena v roce 1695 po nepřátelství mezi anglickými, francouzskými a španělskými vojáky. Současná budova pochází z roku 1736 a má sklepy pocházející ze středověku. V roce 1986 zámek koupila rodina Van Honsebroucků. Rodina vaří pivo Ingelmunster od roku 1900. Dne 17. září 2001 vypukl na zámku požár, který zcela zničil muzejní pivovar. [5] Pivovar vlastní a provozuje sedmá generace sládků Van Honsebrouck v Ingelmunsteru. Současným generálním ředitelem je Xavier Van Honsebrouck, který převzal kontrolu v roce 2009.

Availability: Out of stock

Toto belgické pivo Bacchus Frambozenbier je osvěžující Ale vařený podle původního vlámského stylu s jiskrnou sladkokyselou chutí malin. Základ tvoří hnědé pivo Oud Bruin (starovlámské hnědé), které následným zráním na malinách získává charakteristickou sladkokyselou příchuť. Má nádhernou tmavě červenofialovou barvu a intenzivní vůni čerstvých malin. Na patře zanechává jemnou sladkost a v chuti se prosadí plná textura šťavnatého ovoce. Doznívání je lahodně sladkokyselé. Xavier Vanhonsebrouck o tomto pivu říká: "Sladký dotek svrchně kvašeného ovocného piva s praženými slady, kořením a malinami."

Dodavatel: Van Honsebrouck

Availability: Out of stock

Belgické pivo Bacchus Kriek je osvěžující třešňové pivo pravého vlámského stylu s jiskrnou nakyslou chutí třešní, vařené v rodinném pivovaru Van Honsebrouck. Základ tvoří hnědé pivo Old Bruin Flanders, vařené dle středověkého receptu, a následným druhým kvašením na třešních získává charakteristickou cherry příchuť. Má nádhernou karmínově červenou barvu. Po nalití tvoří narůžovělou pěnu, pod níž se line příjemná třešňová vůně. Na patře zanechává jemnou sladkost a v chuti se prosadí plná textura piva s podílem kvalitního ovoce. Doznívá v lahodné osvěžující kyselosti.

Dodavatel: Van Honsebrouck

Availability: Out of stock

Jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jeho základ tvoří tmavé pivo Kasteel Bruin, které přidáním višňového extraktu a likéru získává působivou temně červenou barvu a jedinečnou chuť. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží, pod ní se rozvine úžasná vůně zralých višní.Je vhodné jako aperitiv, výborně se hodí také k sýrům a dezertům. Hodnocení RateBeer 88.

Availability: Out of stock

St-Louis Premium Kriek je kriekenbier neboli třešňové pivo vyrobené na lambickém základě. Čtvrtina St-Louis Premium Kriek je šťáva z oblacinských třešní, které byly po dobu šesti měsíců ponořené do gueuze. Má také menší podíl St-Louis Kriek Fond Tradition. Toto pivo je žízní s nízkým obsahem alkoholu a v nose ohromně sladkou vůní třešní. Je velmi ovocná s náznakem kyselosti a lehkých doteků mandlí pocházejících z třešní.

Dodavatel: Van Honsebrouck

Pivo bylo přidáno do porovnání