Výpis produktů od značky Browar Deer Bear

Pivovar Deer Bear funguje od roku 2015. Za krátkou dobu se nám podařilo uvařit přes desítku druhů piv. Při vaření piva vybíráme suroviny od spolehlivých dodavatelů ze všech koutů světa. Používáme chmel ze Spojených států, Polska, Nového Zélandu a domácí slady i specializované anglické a německé sladovny. Kvasinky k nám přicházejí z Francie i z Polska. Při vaření piva se tradice často prolíná s moderností, náš domácí trh s partnery z nejvzdálenějších koutů světa. Svět piva je pestrý a velmi bohatý – děláme vše pro to, abychom vám z něj ukázali co nejvíce.

Availability: Out of stock

Pivo, které vás zavede do barevného světa plného chutí a vůní, se kterými jste se dosud nesetkali. Použití laktózy umožnilo přesně znovu vytvořit plné chutě a vůně použitých přísad. V popředí rozhodně znatelný banán doprovázený extrémně aromatickými přísadami arašídového másla a také marshmallow. To vše vytváří velmi osvěžující a komplexní složení.

Dodavatel: Deer Beer.

Availability: Out of stock

V útoku jsme na triko X13459 nasadili úplně nové číslo skoku. Americký chmel, určený pro chmelení v pozdější fázi výroby, ideální pro chmelení za studena. X13459 dává spoustu ovocných vůní, hlavně citrusů, broskví a jahod. Do středu zálohy jsme postavili hrdinu s tričkem ADHA-483, který dostal přezdívku Azacca. Azacca také pochází ze Států a přináší citrusově tropické sladké aromatické tóny. Postavili jsme na pomoc spolehlivou Citru a charismatického akčního hrdinu, který se vždy snaží ukrást show - Nelsona Sauvina. 

Pivo bylo přidáno do porovnání