Pivotéka B

Aktivní filtry

Availability: 1 In Stock

Slabší verze oblíbené šťavnaté neipy Juicy Lucy. V chuti i vůni tóny žlutých melounů, zralého manga a broskví. Juicy Lucy je první NEIPou, kterou jsme kdy u nás uvařili a od té doby jsme si tento styl zamilovali. Pro tento styl je typické extrémní množství použitého aromatického chmele v pozdních fázích výroby, to z důvodu, abychom dosáhli maximální možné ovocitostí ve vůni i v chuti, ale hořkost stále drželi na uzdě. Dále se používají ovesné vločky, které zjemní strukturu těla a pivo je pak krásně sametové.

Dodavatel: Pivovar Zichovec

Availability: Out of stock

Vykašlete se na Suchej únor! Nepít pivo v době uzávěry je cynismus, neúcta a pozérství! Je to jako by vám babička usmažila k narozkám mísu vdolečků a vy jí suše oznámili, že takhle né, poněvadž je teď v módě bezlepková low-carb dieta.

Na únor jsme vám už tradičně navařili maškarní New England IPA, ale masopust je zakázanej.

Všechno je zakázaný! To si napište na svý dveře od baráku. Zevnitř! Pitím piva proti sucháčům, kombuchářům a jiným předsevzetím.

Dodavatel: Pivovar Chříč

Availability: Out of stock

Silnější verze Juicy Lucy. V chuti i vůni tóny žlutých melounů, zralého manga a broskví. Juicy Lucy je první NEIPou, kterou jsme kdy u nás uvařili a od té doby jsme si tento styl zamilovali. Pro tento styl je typické extrémní množství použitého aromatického chmele v pozdních fázích výroby, to z důvodu, abychom dosáhli maximální možné ovocitostí ve vůni i v chuti, ale hořkost stále drželi na uzdě. Dále se používají ovesné vločky, které zjemní strukturu těla a pivo je pak krásně sametové.

Dodavatel: Pivovar Zichovec

Pivo bylo přidáno do porovnání